Кум Путіна Медведчук прийшов у Раду в годиннику Rolex вартістю 1 млн грн (відео)

Кум Путіна Медведчук прийшов у Раду в годиннику Rolex вартістю 1 млн грн (відео)

Вартість такого годинника на офіційному сайті Rolex — $34,6 тис. Об этом сообщает unian.in.ua со ссылкой на СМИ.

Голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя», кум президента РФ Володимира Путіна Віктор Медведчук прийшов на засідання Верховної Ради у годиннику Rolex вартістю $34 тис. або 1 млн₴ Про це повідомив журналіст «Голосу народу» Всеволод Филимоненко і оприлюднив відповідне відео.

«Головний з проблем голодуючого і пригніченого Донбасу, народний депутат Віктор Медведчук прийшов у Раду в годиннику Rolex вартістю $34 тис. або 1 млн₴ Як оцінювати таку зухвалу поведінку нардепа, написати складно, тому краще утриматися від коментарів ... глядач розсудить», — пише видання.


Натисніть на зображення для збільшення
Натисніть на зображення для збільшення

Нагадаємо, у ході чергового засідання Верховної Ради соратник Медведчука — нардеп Володимир Кальцев «засвітив» свій годинник марки Breguet, який оцінюється в 3,4 млн₴ На руці у депутата журналісти помітили годинник відомої швейцарської марки Breguet Classique Complications 3657, їх вартість на офіційному сайті — $137,9 тис. Слід зазначити, що в Україні ця сума становить 2174 мінімальних пенсій.

Як повідомлялось, що минулого тижня народні депутати отримали свою першу зарплату, яка в середньому «брудними» становить близько 40 тис.₴

Читайте також: Слуга народу з’явився в Раді з iPhone за 40 тисяч, який ще не продають в УкраїніДжерело статті: “http://glavcom.ua/news/kum-putina-medvedchuk-priyshov-u-radu-v-godinniku-rolex-vartistyu-1-mln-grn-video-629767.html”