У Луганській області ввели режим надзвичайної ситуації через коронавірус

Луганська ОДА

Об этом сообщает Руспрес

Профільна комісія ввела НС в Луганській області

Луганська ОДА


З середи, 25 березня на території Луганської області з встановлений режим надзвичайної ситуації регіонального рівня через коронавірус.

Хронiки коронавірусу. Останні новини
ВІДМІННО, ВИ ПІДПИСАНІ!
УПС! ЩОСЬ ПІШЛО НЕ ТАК, СПРОБУЙТЕ ЩЕ РАЗ
Надсилаємо щоденно о 08:00

Про це повідомили в пресслужбі ОДА.

Відповідне рішення було прийнято Регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв’язку з загостренням загрози, пов’язаної з поширенням в Луганській області COVID-19 і необхідністю посилення профілактичних заходів.

Читайте також:
Інфікований коронавірусом в Луганській області заразився від депутата − ОДА

Для реагування на події створено штаб з ліквідації НС, який очолив начальник управління з питань цивільного захисту ОДА Володимир Мирошниченко.

Читайте також:

Чи можна гуляти під час карантину та чи очікувати покращення ситуації з COVID-19 улітку. Інтерв’ю НВ з авторитетним вірусологом

Комісія також розглянула питання створення так званих карантинних постів на всіх восьми блок-постах на території області.

Згідно з останніми даними, в Україні — 113 підтверджених випадків COVID-19 Чотири людини померли.

За останню добу перший випадок зараження виявили в Луганській області.

В Україні продовжили карантин до 24 квітня і оголосили надзвичайну ситуацію по всій країні через поширення коронавірусу.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/koronavirus-v-ukrajini-luganska-oblast-vvela-ns-novini-ukrajini-50077944.html”